tel./fax + 48 32 271 47 92

Tigo

Siedziba Tigo
Tigo jest światowym liderem w dziedzinie elastycznej elektroniki mocy na poziomie modułu (MLPE) z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zwiększają bezpieczeństwo, produkcję energii i zmniejszają koszty operacyjne systemów fotowoltaicznych (PV). Platforma TS4 firmy Tigo maksymalizuje korzyści z systemów PV, zapewniając klientom najbardziej skalowalne, wszechstronne i niezawodne rozwiązanie MLPE.

Firma Tigo została założona w Dolinie Krzemowej w 2007 roku, aby przyspieszyć wprowadzenie energii słonecznej na całym świecie. Systemy Tigo działają na 7 kontynentach i codziennie wytwarzają gigawatogodziny niezawodnej, czystej, niedrogiej i bezpiecznej energii słonecznej.

Linia Tigo TS4 elastycznej elektroniki mocy na poziomie modułu (Flex MLPE) dodaje funkcjonalności do systemów fotowoltaicznych. Klienci mogą wybrać funkcje, które chcą dla swojej instalacji PV, w tym:
  • Optymalizacja: zwiększenie produkcji energii poprzez łagodzenie skutków zacienienia i niedopasowania,
  • Szybkie wyłączanie: dla bezpieczeństwa systemu PV i spełnienia wymagań kodowych,
  • Monitorowanie: niższe koszty obsługi i utrzymania dzięki najbardziej szczegółowym danym z monitorowania w branży.

Dlaczego Tigo?

1. Platforma TS4 z technologią UHD-Core
Platforma TS4 firmy Tigo z technologią UHD-Core, zestaw uniwersalnych skrzynek przyłączeniowych, umożliwia modułom PV funkcję plug-and-play. TS4 zapewnia jeden interfejs dla szeregu różnych funkcji - od bezpieczeństwa i monitorowania po optymalizację i dłuższe łańcuchy.

2. Cloud Connect Advanced (CCA)
Cloud Connect Advanced (CCA) to centrum komunikacyjne platformy komunikacyjnej Tigo SMART. CCA jest jednym z najmniejszych rejestratorów danych solarnych na świecie, kontroluje optymalizację w czasie rzeczywistym, zapewnia funkcje bezpieczeństwa i umożliwia monitorowanie na poziomie modułu za pomocą chmury Tigo.

3. Możliwość wyboru dowolnego falownika
Najlepsi producenci falowników na rynku zatwierdzili stosowanie platformy Tigo TS4 z ich falownikami. Zróżnicowana oferta falowników zapewnia najlepsze połączenie opłacalności, niezawodności, elastyczności systemu i pozyskiwania energii dla każdego systemu.

4. Monitorowanie na poziomie modułu w chmurze
Wyświetl produkcję na poziomie modułu z komputera lub urządzenia mobilnego. Wystarczy zainstalować, skonfigurować i zarządzać systemem za pomocą aplikacji Tigo SMART dostępnej na urządzenia z systemem iOS lub Android.

5. Punkt dostępu Tigo (TAP)
Punkt dostępowy Tigo (TAP oraz starszy produkt Gateway) zapewniają solidną i skalowalną komunikację bezprzewodową z każdym inteligentnym modułem.

Produkty Tigo w Strefie Ekolhouse

Zobacz produkty TIGO w Strefie Instalatora Ekolhouse