tel./fax + 48 32 271 47 92

Tigo

​​​​​​​Tigo jest światowym liderem w dziedzinie elastycznej elektroniki mocy na poziomie modułu (MLPE) z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zwiększają bezpieczeństwo, produkcję energii i zmniejszają koszty operacyjne systemów fotowoltaicznych (PV). Platforma TS4 firmy Tigo maksymalizuje korzyści z systemów PV, zapewniając klientom najbardziej skalowalne, wszechstronne i niezawodne rozwiązanie MLPE.

 

Firma Tigo została założona w Dolinie Krzemowej w 2007 roku, aby przyspieszyć wprowadzenie energii słonecznej na całym świecie. Systemy Tigo działają na 7 kontynentach i codziennie wytwarzają gigawatogodziny niezawodnej, czystej, niedrogiej i bezpiecznej energii słonecznej.

 

 

Linia Tigo TS4 elastycznej elektroniki mocy na poziomie modułu (Flex MLPE) dodaje funkcjonalności do systemów fotowoltaicznych. Klienci mogą wybrać funkcje, które chcą dla swojej instalacji PV, w tym:

 

 

Optymalizacja​ ​​​​​​

  • zwiększenie produkcji energii poprzez łagodzenie skutków zacienienia i niedopasowania

Szybkie wyłączanie 

  • bezpieczeństwa systemu PV i spełnienie wymagań kodowych

Monitorowanie

  •  niższe koszty obsługi i utrzymania dzięki najbardziej szczegółowym danym z monitorowania w branży

Dlaczego Tigo?

​​​​​​​Platforma TS4 z technologią UHD-Core

Platforma TS4 firmy Tigo z technologią UHD-Core, zestaw uniwersalnych skrzynek przyłączeniowych, umożliwia modułom PV funkcję plug-and-play. TS4 zapewnia jeden interfejs dla szeregu różnych funkcji - od bezpieczeństwa i monitorowania po optymalizację i dłuższe łańcuchy.

​​​​​​​Cloud Connect Advanced (CCA)

Cloud Connect Advanced (CCA) to centrum komunikacyjne platformy komunikacyjnej Tigo SMART. CCA jest jednym z najmniejszych rejestratorów danych solarnych na świecie, kontroluje optymalizację w czasie rzeczywistym, zapewnia funkcje bezpieczeństwa i umożliwia monitorowanie na poziomie modułu za pomocą chmury Tigo.

Możliwość wyboru dowolnego falownika

Najlepsi producenci falowników na rynku zatwierdzili stosowanie platformy Tigo TS4 z ich falownikami. Zróżnicowana oferta falowników zapewnia najlepsze połączenie opłacalności, niezawodności, elastyczności systemu i pozyskiwania energii dla każdego systemu.

Monitorowanie na poziomie modułu w chmurze

Wyświetl produkcję na poziomie modułu z komputera lub urządzenia mobilnego. Wystarczy zainstalować, skonfigurować i zarządzać systemem za pomocą aplikacji Tigo SMART dostępnej na urządzenia z systemem iOS lub Android.

Punkt dostępu Tigo (TAP)

Punkt dostępowy Tigo (TAP oraz starszy produkt Gateway) zapewniają solidną i skalowalną komunikację bezprzewodową z każdym inteligentnym modułem.

Produkty polecane