tel./fax + 48 32 271 47 92

Sofar Solar

Sofar Solar

​​​​​​​Sofar Solar powstał w 2013 roku w Chinach z obecnie 9 własnymi oddziałami w Australii, Indiach, Włoszech, Polsce, Niemczech i czterema w Chinach. Specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie inwerterów podłączonych do sieci o mocy od 1 kW do 255 kW., falowników hybrydowych o mocy od 3 kW do 20 kW, systemów magazynowania baterii i ładowania EV. Sofar Solar jest obecnie jedną z pięciu największych firm inwerterów stringowych w Chinach. Po zdobyciu reputacji firmy niezawodnej, wydajnej i profesjonalnej, stał się obecnie jednym z bardziej znanych przedsiębiorstw zajmujących się falownikami magazynującymi energię.

 

Sofar Solar, certyfikowany przez ISO9001 i ISO 14001, zatrudniający około 600 pracowników, jest wyposażony w bardzo silny zespół badawczo-rozwojowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży PV. Linie produkcyjne Sofar Solar wykorzystują najnowocześniejsze technologie wytwarzania, co zwiększa możliwości produkcyjne naszych produktów. Wysoki stopień zaawansowania inżynieryjnego pozwala na tworzenie produktów o wyższej jakości, które mogą przetrwać w trudnych warunkach.
 

 

Dlaczego Sofar Solar?

Falowniki Sofar Solar zostały zainstalowane w ponad 60 krajach oraz osiągnęły bardzo wysoką rozpoznawalność marki na rynku. Z badań EUPD wynika, że ​​Polska, Brazylia, Wielka Brytania i Indie bardzo doceniły markę i wydały honorowy certyfikat „TOP PV Brand”, który położył solidny fundament i ugruntował dobrą opinię spółki na rynku międzynarodowym.

Wizją Sofar Solar jest uczynienie świata mniej zależnego od paliw kopalnych poprzez technologię i innowacje. Wiara w ogromny potencjał energii słonecznej i odnawialnej stawia przed firmą cel bycia liderem po przejściu do zrównoważonej przyszłości energetycznej.

Produkty polecane