tel./fax + 48 32 271 47 92

QCells

QCells ma siedzibę w Seulu w Korei Południowej. Siedziba przedsiębiorstwa w zakresie technologii i innowacji znajduje się w dolinie Solar Valley w Thalheim (Niemcy), gdzie rozwijane jest portfolio produktów „zaprojektowanych w Niemczech”. Najlepsi naukowcy i inżynierowie nieustannie ulepszają istniejące technologie w wewnętrznym centrum badawczym, opracowując nowe, innowacyjne generacje produktów.

Dlaczego QCells?

Tworzenie bardziej zrównoważonej przyszłości dla naszej planety
Dzisiaj globalne ocieplenie stało się rzeczywistością dla wszystkich, przez znaczny i szkodliwy wpływ na zdrowie, klimat i społeczności. Jednak świat zdał sobie sprawę, że praktyczne rozwiązania można znaleźć w ekologicznych źródłach energii, które mogłyby radykalnie zmniejszyć jego tempo. Wykorzystując nieograniczone światło słoneczne jako główne źródło energii, możemy wytwarzać czystą energię elektryczną bez negatywnego wpływu na środowisko i nas samych.

Najlepszy wybór

  • Lider technologii
QCells jest wiodącą globalną firmą zajmującą się energią słoneczną, stale odkrywającą nowe podejścia czy technologie w czterech najnowocześniejszych centrach badawczo-rozwojowych w Niemczech, Korei, Chinach oraz Malezji. Duże inwestycje i głębokie zaangażowanie w badania i rozwój nieustannie ulepszają produkty i metody produkcji.

  • Zarządzanie jakością
Produkty firmy zostały niezależnie przetestowane i certyfikowane w ramach rygorystycznego i niezależnego programu zapewnienia jakości niemieckiego instytutu certyfikującego VDE oraz w ramach dodatkowych wewnętrznych programów kontroli jakości. QCells jest rozpoznawalna i renomowana w globalnym przemyśle PV jako marka o najwyższym poziomie jakości.

  • Doskonałość produkcji
W pełni zautomatyzowane fabryki produkcyjne i najnowocześniejszy system realizacji produkcji (MES) zapewniają pełną identyfikowalność wszystkich produktów, od zaopatrzenia po logistykę, i pomagają firmie optymalizować cały proces produkcyjny.

Produkty QCells w Strefie Ekolhouse

Zobacz produkty QCells w Strefie Instalatora Ekolhouse