tel./fax + 48 32 271 47 92

Projoy

​​​​​​​Projoy Electric to profesjonalny producent urządzeń elektrycznych z siedzibą w Suzhou w Chinach, który dostarcza przełączniki prądu stałego wysokiego i niskiego napięcia, inteligentne komponenty i inteligentne czujniki do urządzeń do konwersji energii i systemów zarządzania energią. Produkty te są wykorzystywane głównie w nowych systemach energetycznych (falowniki fotowoltaiczne on-grid/off-grid, falowniki magazynujące energię fotowoltaiczną, solarny sterownik pompy itp.), inteligentnym systemie zarządzania energią w mieszkaniu (inteligentny monitoring, przechowywanie oraz racjonalne wykorzystanie energii), inteligentnym zarządzaniu lokalnym zużyciem, inteligentnych sieciach i innych.

Dlaczego Projoy?

Projoy Electric posiada trzy bazy badawczo-rozwojowe w Chinach, a dzięki silnemu międzynarodowemu zespołowi badawczo-rozwojowemu specjalizującemu się w zastosowaniu energii elektrycznej i inteligentnej, PROJOY uzyskał wiele podstawowych patentów na wbudowane i zewnętrzne fotowoltaiczne przełączniki prądu stałego, inteligentne komponenty i czujniki oraz szereg linii produktów elektrycznych z pełnymi, niezależnymi prawami własności intelektualnej. Obecnie technologia produktu osiągnęła światowy poziom zaawansowania, dzięki czemu sukcesywnie uzyskuje różne międzynarodowe certyfikaty, w tym UL, CE czy VDE. Doświadczony, międzynarodowy zespół, filie i dystrybutorzy w wielu zakątkach świata pozwalają zlokalizować potrzeby i sprostać wymaganiom odbiorców.
 
Kierunkiem rozwoju firmy Projoy jest modułowość, ciągłe ulepszanie linii produktowej i międzynarodowej konkurencyjności, a dzięki sprawnemu zarządzeniu, podstawowej technologii, zaawansowanemu sprzętowi produkcyjnemu i testującemu oraz globalnym kanałom rynkowym możliwe będzie dalsze zdobywanie rynku.
 
 
 

Produkty polecane