tel./fax + 48 32 271 47 92

Oferta EKOLHOUSE

Oferta EKOLHOUSE

Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na rozwiązania wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii oraz technologie pro ekologiczne opracowaliśmy dla Państwa ofertę EKOLHOUSE.

Oferta EKOLHOUSE to pięć nieodzownych, komplementarnych dla siebie zakresów obsługiwanych przez najwyższej klasy inżynierów, doradców i specjalistów w branży:

  • SZKOLENIA EKOLHOUSE to gwarancja dostępu do wiedzy poprzez ciągłe doskonalenie i poszerzanie umiejętności praktycznych oraz teoretycznych zarówno wykonawców jak i inwestorów.


  • PROJEKTOWANIE EKOLHOUSE to dokładnie przemyślane i przeliczone rozwiązania, indywidualne podejście do każdego systemu, nacechowane dokładnością i precyzją.


  • PRODUKTY EKOLHOUSE to wysoka jakość podzespołów wykorzystywanych do budowy poszczególnych systemów opartych na technologiach Odnawialnych Źródeł Energii.


  • INSTALACJE EKOLHOUSE to najlepsi specjaliści, fachowców, którzy charakteryzują się wysoką wiedzą techniczną i umiejętnościami popartymi gruntownym przeszkoleniem oraz doświadczeniem praktycznym.


  • DOFINANSOWANIA EKOLHOUSE to zapewnienie kompleksowej obsługi klienta łącznie z wsparciem w doborze oraz pozyskaniu dofinansowania w celu zastosowanie nowoczesnych technologii.