tel./fax + 48 32 271 47 92

O nas

O nas

W ostatnich dekadach zauważamy coraz szybciej postępującą degradację środowiska naturalnego, bezrefleksyjną eksploatację złóż energetycznych a co za tym idzie dynamicznie rosnące ceny energii. Tradycyjne systemy energetyczne nie są w stanie zareagować na zmiany jakie spowodowały i nadal lawinowo powodują w otoczeniu czego efektem jest ciągły przyrost kosztów energii.

Coraz bardziej jasnym staje się fakt, że w rozpoczynającym się wieku odpowiedzią na problemy energetyczne będą nowoczesne technologie wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii i technologie proekologiczne, które mogą być stosowane w rozproszonej, lokalnej formie z czystych zielonych źródeł.

 

Tak samo jak tradycyjne sposoby komunikacji powoli zostały wyparte w sposób rewolucyjny przez technologię informatyczną tak samo teraz rozpoczyna się rewolucja decentralizacji źródeł energii z wykorzystaniem nowych technologi proekologicznych, technologii "OZE".

 
Misją EKOLHOUSE jest projektowanie oraz dostarczanie tylko najlepszej jakości energetycznych systemów proekologicznych, udostępnienie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, z zakresu technologii "Odnawialnych Źródeł Energii" jak najszerszej grupie wykonawców oraz inwestorów.
Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą, wsparciem instalacyjnym oraz serwisem urządzeń wykorzystujących "Odnawialne Źródła Energii" i technologie energooszczędne.

EKOLHOUSE to dynamicznie rozwijająca się marka działająca w branży "Odnawialnych Źródeł Energii". Jej największą wartością są ludzie, specjaliści, inżynierowie, projektanci i technolodzy, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją.

 

Nie jest nam obojętny stan zanieczyszczenia środowiska naturalnego oraz ciągle rosnące koszty wykorzystywania kopalnych surowców energetycznych.