tel./fax + 48 32 271 47 92

Leapton

​​​​​​​Leapton Solar to zintegrowana firma fotowoltaiczna skupiająca się na ogniwach słonecznych, modułach, montażu i badaniach/rozwoju systemów zasilania, produkcji i sprzedaży. Siedziba Leapton Energy została założona w Kobe w Japonii w 2012 roku, a efektem są elektrownie słoneczne zbudowane w całej Japonii i wysoce wydajny logistyczny system dystrybucji. Chińska siedziba Leapton Engineering Technology w Szanghaju koncentruje się na sprzedaży rozproszonego systemu fotowoltaicznego, działalności EPC i promocji marki w Chinach. Fabryki Leapton Solar zostały założone w Jiangyin (w 2015) i Changshu (w roku 2017).

Dlaczego Leapton?

Fabryka modułów w Jiangsu posiada najbardziej zaawansowaną zautomatyzowaną linię produkcyjną na świecie, a produkty wytwarzane są ściśle według japońskich standardów przemysłowych i od dawna obecne na japońskim rynku. Leapton Solar koncentruje się na projektowaniu i integracji systemów wysokiej jakości produktów oraz na opracowywaniu i promowaniu systemów generowania energii fotowoltaicznej średniej i wysokiej klasy. 

Dzięki silnemu wsparciu technicznemu, naukowemu zarządzaniu produkcją i ścisłej kontroli jakości, wszystkie produkty osiągają wiodący poziom w branży, zostają zatwierdzane przez TUV i inne międzynarodowe autoryzowane certyfikaty, a sama firma jest w ścisłej czołówce japońskich marek modułów. Klienci od samego początku mogą korzystać z szeregu usług pomocniczych, takich jak badania terenowe, pomiary, projektowanie, instalacja i obsługa posprzedażowa (uwzględniająca współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi), zarówno w przypadku projektów komercyjnych, jak i przemysłowych. Leapton Solar jest zaangażowany w dostarczanie zrównoważonych rozwiązań energetycznych w celu budowania harmonijnego i czystego środowiska życia.

Produkty Leapton w Strefie Ekolhouse

Zobacz produkty LEAPTON w Strefie Instalatora Ekolhouse

Produkty polecane