tel./fax +48 32 271 47 92

Poradnik PROSUMENTA

EKOLHOUSE na Miejskich Dniach Inteligentnej Energii w Częstochowie

Dnia 30 sierpnia 2015 r. w Częstochowie na placu Biegańskiego odbył się kolejny już festyn plenerowy z cyklu "Miejskie Dni Inteligentnej Energii w Częstochowie", na który Ekolhouse zaproszona została przez organizatorów w roli specjalisty z dziedziny projektowania i kompleksowego montażu instalacji fotowoltaicznych.

Festyn, jak co roku, poświęcony został w pełni tematyce najnowszych osiągnięć w zakresie odnawialnych źródeł energii stosowanych w życiu codziennym. Na mieszkańców miasta czekał tego dnia szereg atrakcji, m.in. „Autobus energetyczny”, który stanowił swego rodzaju mobilne centrum edukacyjno-informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu, stoiska, na których przeprowadzane były eksperymenty z wykorzystaniem suchego lodu i nie tylko, energorower, radiowóz o napędzie elektrycznym i wiele innych.

Ekolenergia Sp. z o.o. pragnie podziękować bardzo serdecznie organizatorom festynu za zaproszenie oraz mieszkańcom i wszystkim pozostałym uczestnikom za tak liczne zainteresowanie tematem odnawialnych źródeł energii, a w szczególności fotowoltaiką.